2023. November 26.
MEGHÍVÓ » Hungarian DJ Meeting 2023 + Az év DJ-je díjátadó

Kedves DJ-k, producerek!

Idén ismét megrendezzük a Hungarian DJ Meeting konferenciát, melynek keretein belül szakmai pódiumbeszélgetésekkel, technikai bemutatókkal és Az év DJ-je szakmai díjak átadásával várunk benneteket.

Időpont: 2023. december 3. vasárnap, 16 óra

Helyszín: Akvárium Klub, Budapest, Erzsébet tér 12.
Útvonaltervezés »

A Hungarian DJ Meeting 2023 programja:

• 16:30-tól egész este: Technikai eszközök bemutatója, kipróbálása (Páko Pro Kft.)
  • 16:50: In memoriam Palotai Zsolt - Korábbi életműdíjasok a kerekasztalnál
  • 17:40: Csajok a pult mögött - áttörtek a női DJ-k
  • 18:30: Van-e kiút a retróból? - Meg tud-e újulni az elektronikus tánczene világa?
  • 19:20: Vendég: Franky Miller (C-Block) - Miért nem tud nemzetközi popsztár születni Magyarországon?
  • 19:40: Hová lettek a sztár DJ-k? Véget ért egy korszak itthon és külföldön is?
  • 20:30: Az év DJ-je díjak átadása (Az év DJ-je, Az év producere, Az év áttörése, Életműdíj)
  • 20:45: Stem(s) - forradalom a DJ eszközök területén? Mindent megváltoztatnak a technológiai innovációk? (előadó: Páko Pro Kft.)

Minden DJ-t és további érdeklődőt szeretettel várunk.

A belépés a rendezvényre ingyenes!